ŠKODA ZÁRUKY A MOBILITA

POSKYTOVANÉ ZÁRUKY
Kde zjistím více o záruce

Konkrétní informace o délce záruční doby najdete v kupní smlouvě nebo u svého autorizovaného partnera značky ŠKODA. Podrobné záruční podmínky jsou uvedeny v Servisní knížce nebo Návodu k obsluze, které jsou součástí každého vozu.

Akční paket Mobilita Plus

Za akční cenu 2 000 Kč získáte služby nad rámec základní Záruky mobility a především prodlouženou záruku na 5 let nebo 100 000 km. Záruka Mobilita Plus vám navíc poskytne pomoc i v případech, které mohou nastat kdykoliv při každodenním provozu vašeho vozidla (např. defekt pneumatiky, vybití baterie nebo záměna paliva). Podmínkou platnosti záruky mobility rozšířené na 5 let nebo 100 000 km je provádění předepsaných servisních prohlídek u servisního partnera ŠKODA.

V průběhu prodloužené záruky na vůz máte nárok na bezplatné, včasné a řádné odstranění oprávněně reklamovaných vad, a to u jakéhokoliv servisního partnera ŠKODA bez ohledu na to, kde se závada vyskytla, totéž platí i pro případy poruchy v zahraničí. Reklamaci vad v rámci prodloužené záruky může uplatňovat jakýkoliv aktuální vlastník daného vozu odlišný od prvotního kupujícího.

Více informací o rozsahu služeb v rámci záruky mobility a Mobility Plus najdete v brožuře ŠKODA Care .

Prodloužená záruka

Prodlouženou záruku si můžete objednat obdobným způsobem jako mimořádnou výbavu nového vozu. Vybrat si můžete ze dvou variant nájezdu kilometrů. V rámci Mobility Plus je k dispozici prodloužená záruka na 5 let / 100 tisíc kilometrů, nebo můžete zvolit prodlouženou záruku na 5 let / 150 tisíc kilometrů.

Prodloužená záruka se vztahuje ke konkrétnímu novému vozu a při následném prodeji ojetého vozu ji může uplatňovat další majitel. Prodloužená záruka tak zvyšuje hodnotu vašeho vozu. Ojeté vozidlo se zárukou má vyšší zůstatkovou hodnotu, zejména díky jasně prokazatelné servisní historii z autorizovaného servisu ŠKODA.

V případě závady na voze se obraťte na nejbližšího autorizovaného servisního partnera ŠKODA v České republice nebo v jiné zemi, kde má ŠKODA AUTO své servisní zastoupení. V rámci každé modelové řady a vybrané varianty maximálního počtu najetých kilometrů nabízí ŠKODA AUTO Prodlouženou záruku za jednotnou cenu bez ohledu na zvolenou výbavu a motorizaci.

Aktuální nabídku a ceny Prodloužené záruky pro konkrétní model naleznete na posledním kroku konfigurace ve ŠKODA Konfigurátoru.