FABIA

Sebevědomě svá
Moderní design a technologie, největší zavazadlový prostor ve své třídě


FASCINUJÍCÍ NA POHLED

FABIA představuje další krok ve vývoji designového jazyka značky ŠKODA. Působí sportovním a zároveň vlídným dojmem. Je navržena tak, že budete objevovat zajímavé detaily bez ohledu na to, z jakého úhlu se na ni podíváte. Díky nejlepší aerodynamice ve své třídě dosahuje FABIA nejnižšího součinitele odporu vzduchu (od 0,28).


SOFISTIKOVANÝ A PROSTORNÝ INTERIÉR

Interiér vozu je propracovaný do nejmenších detailů a prostorný ve všech směrech. Komfort cestujících vpředu i vzadu dokonale doplňuje široká nabídka bezkonkurenčních chytrých řešení Simply Clever. FABIA nyní nabízí bezesporu největší zavazadlový prostor ve své třídě (380 litrů).


MODERNÍ TECHNOLOGIE

Nejmodernější vymoženosti a bezpečnostní prvky se o vás postarají na každé cestě. Můžete se spolehnout na moderní a bezpečný design, až 9 airbagů a asistenční systémy pro řízení i parkování. Pro vaše pohodlí je k dispozici dvouzónová klimatizace, rozsáhlé možnosti konektivity, volitelné střešní panoramatické okno a další prvky.

NEJPOKROČILEJŠÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY


AUTOMATICKÉ PARKOVÁNÍ

Zaparkovat nikdy nebylo snazší. Stačí stisknout to správné tlačítko.


LED SVĚTLA

Špičková LED technika přináší vyšší výkon, nižší spotřebu energie a nové bezpečnostní funkce.


ASISTOVANÁ JÍZDA 2.0

Asistovaná jízda 2.0 přebírá částečnou kontrolu nad vozem, aby vám usnadnila řízení a sledování provozu.


BEZPEČNOSTNÍ ASISTENT

FABIA učiní vaši každodenní jízdu co nejbezpečnější.

ZŮSTAŇTE ONLINE I NA CESTÁCH

Pokročilá konektivita nového modelu FABIA usnadní vaše každodenní cestování a poskytne vám podporu, abyste se včas a pohodlně dostali do cíle své cesty.

DOSTUPNÁ MOTORIZACE

 

Naše nabídka zahrnuje benzinové motory s technologií MPI i TSI. Zatímco verze MPI mají výkon 59 kW, motory TSI nabízejí 70 kW, 81 kW a 110 kW. Motor o výkonu 110 kW je čtyřválcový a je vybaven funkcí ACT (Active Cylinder Timing). Při nízkém zatížení motoru ACT odpojí prostřední dva válce, aby se snížila spotřeba vozidla a Vaše již tak úsporná jízda se stala ještě efektivnější.

VÝBAVOVÉ STUPNĚ

AMBITION

Výbavový stupeň Ambition nabízí nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty. V základní výbavě naleznete Základní LED přední světlomety s LED denním svícením, infotainment Swing s 6,5" dotykovým displejem a funkcí Smartlink, 6x airbag, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, klimatizaci a elektrické ovládání oken vpředu.

STYLE

Výbavový stupeň Style má navíc oproti stupni Ambition například Kola z lehké slitiny Rotare AERO 5,5J x 15", multifunkční kožený volant, parkovací senzory vzadu, světelný a dešťový senzor, startování tlačítkem, tempomat, vyhřívaná přední sedadla či 8" infotainment Bolero.

Ceník ke stažení